top of page

אבישי גרינברג
מטפל בכיר בשיטת פאשיקום ועיסוי רפואי

_E8A8315_copy.jpg

אני אבישי גרינברג, נעים להכיר.

מאז שאני זוכר את עצמי אני מתעסק בספורט ויש בי סקרנות רבה בכל הקשור לגוף האדם. תמיד ידעתי שבתחום הזה ארצה להשקיע את כולי - ללמוד, ללמד, לפתח, ולעזור למי שצריך עזרה.
 

כספורטאי וכחייל, נחשפתי כבר בגיל צעיר לצורך הבסיסי בגוף מתפקד כהלכה. גוף שמסוגל לבצע את כל מה מבוקשינו, ושנוח ונעים להתנהל איתו בעולם.התחלתי את דרכי עם גוף האדם וטיפול בכאבים דרך עיסוי רפואי, אותו למדתי במסלולי טיפול במגע בשיטות עיסוי שונות ומגוונות במספר מכללות בארץ, כולל תפקידי הוראה בחלקן. (בעל תעודות מוכרות על ידי חברות הביטוח). תוך זמן קצר בתחום העיסוי הבנתי שזה לא מספיק. גיליתי שכמוני, ישנם המון אנשים שצמאים לידע אמין ולכלים פרקטיים בתחום תחזוקת הגוף ותהליכי ההחלמה מפציעות – קטנות כגדולות. לכן, בכל טיפול אני מאבחן ואז משקף ומסביר בפשטות למטופלים את האבחון ואת שלבי הטיפול, ואיך הם יכולים להמשיך בעצמם את התהליך.

שיפור איכות החיים לאנשים הסובלים מכאבים, הפרעות בתנועה ופחד מפני כאבים

כל ספורטאי שנפצע יודע, שהדבר הכי קשה בעולם הוא לשבת מושבת ולראות את החברים מתאמנים ומתחרים. מתסכל במיוחד כשלוקח זמן ארוך לפציעה לעבור, וכשפציעות מסוימות חוזרות על עצמן ומונעות את התפקוד שהיה בעבר. בעצמי חוויתי זאת, וגם ראיתי אנשים רגילים שממשיכים לסבול מפציעות ישנות למרות שניסו טיפולים כאלו ואחרים. זה נתן לי את האמביציה למצוא כלי שבאמת יעזור במקרים קשים ומורכבים.

 

טיפול שיוכל להוציא את המחלים ממעגל הפציעות החוזרות ויאפשר לסובלים לחזור לשגרה נטולת כאבים כרוניים וקושי. להיות מסוגלים לסמוך שוב על הגוף לבצע את מה שאני יודע שהוא מסוגל. את כל התשובות האלו מצאתי בשיטת פאשיקום שפיתח טל זיו. השליחות והסיפוק שלי, הוא הניצוץ בעיניים של מי שחווה שחרור ומגלה שהגוף עוד מסוגל לתפקד כמו פעם – ללא קושי או כאב. הבטחון העצמי הנבנה של המטופלים, בנוסף לשחרור הפיסי ולכלים המנטלים הם ששוברים את מעגל הסבל והכאב הכרוני. זוהי מטרת הטיפול.

בקליניקה אני מלווה תהליכי שיקום של מחלימים מפציעות ותאונות, ובנוסף מטפל גם באנשים בריאים ללא כל מגבלה, לשימור ותחזוק גוף בריא בשיטות העיסוי השונות: עיסוי שוודי, עיסוי רקמות עמוק, עיסוי תאילנדי, עיסוי ספורטאים ועוד.

יש לי הכבוד לטפל בספורטאים, מוסיקאים, בני הגיל השלישי והרביעי, חולי סרטן ועוד. אני מתנדב כבר למעלה מ-3 שנים ב"מרכז לסיוע הוליסטי" על שם יורי שטרן לטיפול בחולי סרטן ובני משפחותיהם.

מדי פעם אני מעביר סדנאות לזוגות בעיסוי תאילנדי בהן אני מלמד במשך שעתיים, אנשים חסרי רקע לחלוטין בעיסוי איך לתת עיסוי איכותי וטוב בלי להתעייף ולשבור את האצבעות.

הקליניקה שלי נמצאת בירושלים, ופעם בשבוע אני מגיע לתל אביב. 

נקודה חשובה אחרונה שחשוב לי שתדעו עליי 😊
אני לא סנדלר יחף, אני דורש ומקיים. כל מה שאני מנחה את המטופלים אני עושה בעצמי – החל בקבלת טיפולים ופעילות גופנית שוטפת, וכלה בהקפדה על תזונה, שתייה ושעות שינה מספקות. אני מכיר ביכולות הריפוי של המגע, ומקבל טיפולים באופן שוטף – גם להתאוששות מאימונים רגילים וגם מדי פעם בהחלמה מפציעות.

אני מזמין אתכם לקרוא באתר על שיטת פאשיקום ועל סוגי העיסוי השונים, להתייעץ איתי במידת הצורך, ולעלות על הדרך לחיים בריאים עם גוף נוח ומתפקד 😊

תעודות והכשרות:

עיסוי ספורטאים.jpg
bottom of page